10 Nisan 2014 Perşembe

Mart Ayı Okunan Kitaplar

Geç bir yazı oldu farkındayım kusura bakmayın.Hemen başlıyorum.


1.Doğudan Uzakta:Benim içi keyifli orta karar bir kitaptı.
2.Pamuk İpliği:Öylesine okunabilir çok bir şey katmaz insana
3.Mavi Kuş:Uzun öykü cinsinden bir kitap güzeldi severek okudum.

4.Bereketli Topraklar Üzerinde:Çanlar Kimin İçin Çalıyor kitabının yazarı Hemingvey'in yazı tekniğini ilk uygulayan Türk yazar Orhan Kemal'in bu eserinde diyaloglar ağırlıktaydı.Sevmeyenler için sıkıcı olabilir ama ben severek okudum.
5.Başarı Taktikleri:Ah ben aklıma ne diyeyim niye gidip kişisel gelişim serisi alırsın ki!.Resmen kandırıldım başka bir kitapda okuduğum bölümü buraya kopyalamışlar aynen.
6.Amak-ı Hayal:En sevdiğin kitap sorusuna cevabımdır.Öyle bir masalsı havası vardı ki anlatamam çok çok beğendim.Belki vizelerden sonra daha detaylı yazarım.

Herkese bol okumalı günler hoşçakalın..:)

4 yorum:

 1. :)) ne güzel keşke daha çok zamanım olsa da bende senin gibi 1 ayda bu kadar kitap okusam 1 ayda ancak 1 kitap okuyabiliyorum neyse buda bir başarı :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi sizin kadar yoğun değiliz o yüzden çok vaktimiz oluyor birde edebiyat bölümü öğrencisiyim bazı kitaplar zorunlu oluyor.Umarım daha çok kitap okuyabilirsiniz:)

   Sil
 2. Doğudan Uzakta ve Bereketli Topraklar Üzerine'yi okumuştum daha evvel ancak Başarı Taktikleri gibi kişisel gelişim türünü hiç elime alamıyorum bile.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence hiç alma bile , bende bir anlık gaflet işte bir kaç tane iyi kişisel gelişim var ama gerisi boş.

   Sil